Навчальний тренінг: "Компетентнісний підхід у навчанні студентів в умовах закладу вищої освіти"

У контексті планового навчання персоналу навчального зкладу, з метою вдосконалення професійних навичок викладачів 26 квітня в університеті пройшло чергове заняття пролонгованого методико-психологічного семінару.

Тема для обговорення під час фрагменту навчального тренінгу: "Компетентнісний підхід у навчанні студентів в умовах закладу вищої освіти" (тренер – Мірошник С.І., канд. н.).

Мова йшла про методи активного навчання, окремі педагогічні техніки, які сприяють формуванню соціально-професійної компететності студентів.

Учасники семінару в практичній роботі знайомилися із вправами, які активізують діяльність студентів на заняттях, розвивають їхню самостійність.