Навчальний тренінг на факультеті права та лінгвістики

Наукова бібліотека університету в своїй діяльності часто проводить різнотематичні семінари, лекції, тренінги, які спрямовані на допомогу науковцю університету щодо розміщення їхніх наукових праць у міжнародних базах даних. Роз’яснюючу роботу на факультетах проводить в.о. директора наукової біліотеки університету Бачинська Н.А.

Цього разу такий тренінг директор наукової бібліотеки проводила серед викладачів факультету права та лінгвістики. На зустрічі було переглянуто презентацію, в якій подано інформацію щодо роботи у таких базах, а зокрема у Google scholar. Презентація була грунтовною і зрозумілою, але по ходу роботи тренінгу у науково-педагогічних працівників факультету виникали запитання, на які Неля Анатоліївна відповіла грунтовно і об’ємно.