Навчальний візит консультантів юридичної клініки «Право і практика» до Університету державної фіскальної служби України

Напередодні, консультанти юридичної клініки «Право і практика» Білоцерківського національного аграрного університету за результатами конкурсного відбору перемогли з проєктом «Посилення регіональної та міжсекторальної співпраці юридичних клінік Київщини», який є частиною проєкту «Розвиток регіонального лідерства та усталення моделі координації Асоціації юридичних клінік України».

Завдяки цій перемозі наші студенти отримали можливість відвідати навчально-практичну лабораторію Університету державної фіскальної служби України, що в місті Ірпінь.

Під час зустрічі студенти розповіли про свій досвід з організації юридичного клінічного руху, який у нашому університеті започаткований ще з 2002 року та отримати корисну інформацію від колег.