Навчання агрономів у ТОВ агрофірма "Панда"

3 лютого викладачі агробіотехнологічного факультету В.С. Хахула, І.Д. Примак, М.Б. Грабовський, М.В. Лозінський, О.С. Городецький, В.М. Ткачук провели навчання спеціалістів агрономічної служби ТОВ агрофірма «Панда» у Корсунь-Шевченківському районі Черкаської області.

Одним із завдань заходу було дати всебічну інформацію для агрономів про сучасні технології вирощування сільськогосподарських культур і показати їх особливості на практиці на полях господарства.

Учасників навчання привітав декан факультету, кандидат с.-г. наук В.С. Хахула. Він підкреслив, що факультет вже давно працює в напрямі співпраці з виробничниками з метою поєднання освіти і практики, тому сьогоднішня зустріч особливо важлива. У рамках програми заходу відбулися два майстер-класи: "Раціональні сівозміни - основа екологізації системи землеробства і екологічного природокористування" під керівництвом проф.І.Д.Примака та "Сучасні енергоефективні та ресурсозберігаючі технології в рослинництві" під керівництвом доц.В.М.Ткачука.

В ході занять викладачі відповіли на численні запитання агрономів щодо організації виробництва, особливостей технологічних процесів у рослинництві, дотримання сівозмін тощо. Під час обговорення було визначено подальші напрями та перспективи співпраці виробництва та аграрної освіти. Керівництвом агрофірми було відзначено відмінну теоретичну та практичну підготовку студентів-агрономів БНАУ, що працюють та проходять виробничу практику в господарстві. Проведення таких практичних навчань на агропромислових підприємствах сприяє зміцненню ланцюжка «наука–освіта–виробництво» та підвищує рівень конкурентоспроможності наших випускників.

Завідувач кафедри технологій в рослинництві та захисту рослин М.Б. Грабовський