Навчаємо студентів сучасним методам діагностики хвороб тварин

12 березня, на базі кафедри терапії та клінічної діагностики Білоцерківського НАУ, було проведене практичне заняття для студентів 3 курсу факультету ветеринарної медицини, присвячене опануванню ендоскопії – сучасного методу діагностики сільськогосподарських тварин. Даний метод дослідження був представлений професором Петренком Олегом Федосійовичем.

Професор Петренко О.Ф. розповів студентам про історію виникнення ендоскопії, сфери її застосування, складність, інформативність та наочно представив отримані ним фотографії внутрішніх органів за використання цього методу дослідження.

Студенти проявили жвавий інтерес, спостерігаючи внутрішні порожнини вушної раковини, ротову та носову порожнини. Майбутні спеціалісти ветеринарної медицини допомагали професору Петренку під час проведення маніпуляції та виконували всі його настанови. Такі заняття значно розширюють кругозір і підвищують кваліфікацію майбутніх фахівців ветеринарної медицини. Можливо, дехто із студентів майстерно опанує даний метод досліджень та внесе свій вклад у розвиток ветеринарної діагностики.

Сахнюк В.В., завідувач кафедри терапії та клінічної діагностики,
доктор вет. наук, професор