Навчаємося викладати по-європейськи ‒ Problem Based Learning (PBL)

З 6 по 8 лютого на факультеті ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ відбувся міжнародний семінар «Управління молочною фермою», за участі експертів Нідерландського університету НАS University of Applied Sciences Петера Рулофса, Естер Веннекенс та профільних науково-педагогічних працівників факультетів ветеринарної медицини, біолого-технологіного, агробіотехнологічного та економічного. Учасники семінару ознайомилися з Європейською методикою навчання PBL ‒ Problem Based Learning (проблемно-орієнтоване навчання) в розрізі створення навчального курсу щодо підготовки менеджерів ферм.

З представниками НАS University of Applied Sciences був підготовлений проект угоди та обговорені умови щодо співпраці в рамках програми ERASMUS+.

Сахнюк В.В., професор, завідувач кафедри терапії та клінічної діагностики,

Вовкотруб Н.В., координатор Еразмус+, доцент кафедри терапії та клінічної діагностики