ENG | УКР |

Нові історичні видання у дарунок

 

В травні місяці фонд наукової бібліотеки університету поповнився комплектами книг, енциклопедичною літературою, альбомами, відеофільмами, що  розкривають маловідомі сторінки державотворчих процесів в Україні, військової історії України у різний хронологічний період, з тематики геноциду українського народу – Голодомору 1932-1933 років. 

Вони є рідкісними виданнями так, як видавалися не для продажі і передані нашому університету Національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору» та Інститутом дослідження Голодомору, які спільно з Всеукраїнською правозахисною організацією «Меморіал» імені Василя Стуса, громадською організацією імені Омеляна Ковча реалізовують освітньо-патріотичний проект «Книги для 100 університетів та бібліотек України: боротьба за свідомість». 

Дані документи покликані вести боротьбу за свідомість молоді, яка формує національну українську еліту.  Адже знаючи історію своєї країни, шануючи і згадуючи події та імена людей – ми будемо мати майбутнє. Україна пройшла багато випробувань на своєму шляху, та не скорилась, не зникла, а продовжує йти до Перемоги та Свободи!

Ректор університету Анатолій Степанович Даниленко надіслав подяку генеральному директору Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» Стасюк О.О. за такий цінний в патріотично-національному вихованні студентства  подарунок.

Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитися і почитати дані матеріали в науковій бібліотеці БНАУ.