Новостворена кафедра мовної підготовки розпочала свою діяльність

Новостворена кафедра мовної підготовки БНАУ розпочала свою діяльність під орудою важливого структурного підрозділу нашого ЗВО – Міжнародного навчально-наукового інвестиційного центру. З початку навчального року члени кафедри почали активно навчати іноземних громадян українській мові як іноземній (УМІ) відповідно до єдиних вимог, закріплених у Державному стандарті України в цій галузі освітньої діяльності.

На кафедрі мовної підготовки відбувся методичний семінар для філологів. Провела семінар доцент Рудакова Т.М., в.о. завідувача кафедри мовної підготовки. Вона розкрила специфіку розробки тестових завдань з читання для іноземних громадян, слухачів підготовчих відділень. Питання семінару були обговорені разом з іншими викладачами УМІ. Філологи розвивають і примножують свої напрацювання трьох попередніх років роботи з іноземними слухачами на підготовчих курсах відділу довузівської підготовки.

Зазначений семінар дав поштовх для подальшої плідної діяльності, започаткував низку науково-методичних і виховних заходів кафедри мовної підготовки, запланованих у поточному році.

Ольга Будугай, доцент кафедри мовної підготовки БНАУ,
кандидат філологічних наук