Новини студентського активу. Накопичуємо новий досвід і ділимося напрацюваннями…

Початок червня завжди гаряча пора для студентів. Заліки, іспити, виробнича практика… А для студентського активу університету – це ще й період інтенсивної участі у різноманітних заходах – конкурсах, змаганнях, семінарах, фестивалях, зльотах.

6-8 червня у м. Умань на базі національного університету садівництва відбувся ХХ зліт студентських лідерів аграрної освіти, учасником якого був Іван Ткачук, голова cтудентської ради БНАУ.

З усієї України сюди з’їхалися студенти-активісти, що представляли аграрні вищі навчальні заклади. Студентські команди брали участь в агродебатах, виголошували свої доповіді та дискутували щодо актуальних освітніх проблем: студентське самоврядування: яким йому бути?; перспективи розвитку аграрного сектору; новий погляд на садівництво та овочівництво; вплив кліматичних змін на сільськогосподарське виробництво в Україні.

Як відомо, важливим напрямом роботи студентського активу є краєзнавчий, історико-культурний. Над цими питаннями активно працює інформаційний комітет студентської ради, гурток журналістів БНАУ. Вони беруть участь у тематичних відкритих лекціях науковців-краєзнавців, співпрацюють з музейними працівниками, активізують діяльність студентів факультетів. З метою ознайомлення з сучасними тенденціями в краєзнавчій роботі, втілення її в студентському житті університету 7-8 червня у м. Переяслав-Хмельницькому на базі педагогічного університету імені Г. Сковороди відбувся обласний навчальний семінар «Патріотичні екскурсії», учасницею якого стала наша активістка-волонтерка, член інформаційного комітету cтудентської ради, гуртка журналістики – Діана Черненко, студентка 2 курсу екологічного факультету. Разом із викладачами, музейними працівниками, студентами вона навчалася сучасним прийомам проведення краєзнавчих патріотичних екскурсій.

А почалося все з найприємнішого – цього року команда БНАУ «Чорнозем у шоколаді» вийшла у фінал Всеукраїнської ліги КВН серед аграрних вузів України. Завершальний етап змагань відбувся 29-30 травня у м. Кам’янець-Подільському. Вітаємо нашу команду – Желізного Сергія, Кузнєцову Олександру, Матєрова Максима, студентів агробіологотехнологічного факультету, та Журавля Дмитра, студента факультету ветеринарної медицини, з призовим 3 місцем!