НПП ФВМ – учасники міжнародного тематичного семінару до 15-річчя журналу «Сучасне птахівництво»

Міжнародним тематичним семінаром відсвяткував своє 15-річчя журнал «Сучасне птахівництво». На семінарі присутні представники науки та бізнесу, а також студенти. Семінар відбувся на факультеті тваринництва та водних біоресурсів НУБіП України.

До учасників семінару з вітальним словом звернувся ректор університету Станіслав Миколайович Ніколаєнко. Звертаючись до аудиторії, він підкреслив, що привід зібратися дуже гарний – усіх об’єднав журнал, професійна спрямованість якого сприяє розвитку птахівництва. Про можливості розвитку малого і середнього бізнесу в галузі птахівництва говорив директор «Міжрегіонального союзу птахівників та кормо виробників України» Вадим Шиян, оскільки саме малі та середні підприємства виробляють близько половини усієї продукції.

Багато цікавих, важливих, потрібних доповідей прослухали учасники семінару. Особливо вражаючою була доповідь Подобедова Леоніда Ілларіоновича, який детально розповів як правильно вибирати ферментні препарати та пробіотики для птиці, які показники повинен враховувати лікар ветеринарної медицини, вибираючи препарати для птиці свого господарства, чим відрізняються ферменти грибкового та мікробного походження.

Спеціалісти господарств, зокрема ПАТ «Володимир-Волинської птахофабрики», поділилися своїми здобутками та запросили на роботу молодих спеціалістів.

Висловлюємо велика вдячність головному редактору журналу «Сучасне птахівництво» Ковальчук Наталії за чудову теплу атмосферу та гарну організацію семінару.

Тишківська Н.В., доцент кафедри ветсанекспертизи,
гігієни продуктів тваринництва та патанатомії імені Й.С.Загаєвського