Обговорюємо навчальні плани відповідно до вимог МЕБ на засідання Ради деканів ФВМ України і підкомісій 211 «Ветеринарна медицина» та 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза»

2–3 листопада відбулося спільне засідання Ради деканів ФВМ України і підкомісій 211 «Ветеринарна медицина» та 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза» за участі завідувача кабінету науково-методичного супроводу ветеринарної освіти та технології виробництва і переробки продукції тваринництва в ДУ «НМЦ «Агроосвіта» Дудус Т.В. на базі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.

Обговорені питання щодо пропозицій змісту навчання за спеціальностями 211 і 212 та врахування їх особливостей під час розробки орієнтованих навчальних планів відповідно до вимог МЕБ та забезпечення навчально-методичною літературою.

Учасники засідання ознайомилися із матеріально-технічною базою факультетів ветеринарної медицини та ветеринарної гігієни, екології та права Львівського НУВМ та БТ імені С.З.Гжицького, а також роботою відділів Львівської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини.

Богатко Н.М., завідувач кафедри ветеринарно-санітарної експертизи ІПНКСВМ, доцент

Головаха В.І., декан ФВМ, професор