Обласна молодіжна науково-практична конференція для учнівської та студентської молоді «Шляхи та форми відновлення існуючих та встановлення нових пам’ятних знаків»

квітня
Білоцерківський національний аграрний університет
Кафедра теоретико-правових та соціально-гуманітарних дисциплін
Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації
Управління культури, національностей та релігій КОДА
Комісія з питань мистецтв та культурно-мистецької освіти
Громадської ради при Міністерстві культури України
Громадська організація «Центр мистецтв та духовної культури «Образ»»

10 квітня 2019 року відбудеться Обласна молодіжна науково-практична конференція для учнівської та студентської молоді

«ШЛЯХИ ТА ФОРМИ ВІДНОВЛЕННЯ
ІСНУЮЧИХ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ НОВИХ ПАМ’ЯТНИХ ЗНАКІВ»

Напрями роботи конференції:
  1. Актуалізація цінностей культурно-історичної спадщини через встановлення пам’ятних знаків.
  2. Організація краєзнавчо-пошукової роботи учнівської та студентської молоді – від дослідження до встановлення пам’ятного знаку.
  3. Пам’ятні відзнаки культурно-історичної спадщини як невід’ємна складова туристичної привабливості міста.

Місце проведення заходу: 14 аудиторія центрального корпусу Білоцерківського національного аграрного університету (центральний вхід 2-й поверх), пл. Соборна, 8/1, м. Біла Церква, Київська обл.

Реєстрація з 09.30. Початок конференції о 10.00, закінчення – 13.00.
Регламент виступу: до 3 хв. для  представлення доповідача науковим керівником, до 7 хв. для доповіді.

Аудиторія оснащена технічними засобами для демонстрації слайдів.
За матеріалами конференції буде сформовано збірник статей.
Стаття повинна містити анотацію українською мовою перед текстом, ключові слова, формулювання мети статті; виклад основного матеріалу; висновки; список використаної літератури. Параметри сторінки: поля – 2 см з усіх сторін сторінки. Абзацні відступи 1,25 см; інтервал між рядками 1,5. Шрифт Times New Roman, розмір 14. Орієнтовний обсяг матеріалів публікації складає 3-5 сторінок. Малюнки, діаграми, світлини і подібне прохання подавати в чорно-білому виконанні.
До статті додається резюме автора, в якому вказуються ПІП, учбовий заклад, фотографія автора в чорно-білому виконанні  та текст представлення автора науковим керівником з даними ПІП, посади, наукового ступеню та фотографією.
Організаційний внесок не передбачений. Автори публікацій отримають збірник за мінімальною ціною, запропонованою видавництвом.
Просимо подавати заявки на участь в конференції до 01 квітня 2019 р., тексти статей та відповідні додатки до них в електронному варіанті подаються заздалегідь але не пізніше дня проведення конференції 10 квітня 2019 року на адресу: shatunovviktor45@gmail.com.
Контактна особа – Віктор Антонович Шатунов, тел. 067-934-06-79.

Оргкомітет