Оглядова екскурсія до Сесійного будинку Верховної Ради

8 грудня члени наукових гуртків «Публічне адміністрування» та «Публічно-правових дисциплін» побували на екскурсії у сесійному будинку Верховної Ради України по вул. Михайла Грушевського, 5, під час якої ознайомились із архітектурою будівлі Парламенту, дізналися про історію українського парламентаризму та процедуру законотворчого процесу, побачили художнє полотно «Державотворення» (художник О. Г. Кулаков), на якому відображено момент прийняття Акту проголошення незалежності України та портрети видатних діячів українського державотворення. Студенти відвідали конференц-залу, кулуари та сесійну залу Верховної Ради, ознайомились із регламентом її роботи, порядком ухвалення Законів, особливостями роботи народного депутата, порядком роботи фракцій. Цікавими були поради від депутатів від яких вони в подарунок отримали книгу «Як стати депутатом».

Та найбільш вражаючою для них була мить, коли  вони  загадавши бажання, приміряли на себе крісла народних депутатів, в яких вони в майбутньому творитимуть закони задля процвітання нашої держави.

Студенти висловили щирі слова вдячності  викладачам Т. Сокольській,  К. Кравцовій, С. Поліщук, І. Єфремовій, О. Білик, І. Ломакіній, адже ця екскурсія надихнула їх на далекоглядні плани.