ENG | УКР |

Оголошується прийом на курси підвищення кваліфікації для сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів

Інститут післядипломного навчання Білоцерківського національного аграрного університету відповідно до угоди про співпрацю із Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру № 71-Г від 12.09.2016 проводить курси підвищення кваліфікації для сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів з подальшим отриманням свідоцтв про підвищення кваліфікації та їх дублікатів.
Запрошуємо усіх зацікавлених осіб на навчання, яке триватиме з 7 до 18 грудня 2020 року.
Навчальний курс підвищення кваліфікації для сертифікованих інженерів-землевпорядників містить наступні модулі: нормативно-правові засади здійснення землеустрою; проведення землеустрою на загальнодержавному та регіональному рівнях; проведення землеустрою на місцевому рівні; забезпечення проведення землеустрою; охорона земель; державний земельний кадастр; державне управління у галузі земельних відносин.
Навчальний курс підвищення кваліфікації для сертифікованих інженерів-геодезистів містить наступні модулі: нормативно-правове забезпечення топографо-геодезичної та картографічної діяльності; методи створення, розвитку та вдосконалення опорних геодезичних мереж; сучасні геодезичні прилади та їх використання; методи математичного опрацювання геодезичних вимірювань; технології великомасштабного топографічного та кадастрового знімання; фотограмметрія та дистанційне зондування; картографія та її використання; інженерно-геодезичні роботи; ГІС, бази і банки геопросторових даних.

Підсумковий контроль знань слухачів курсів підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників і сертифікованих інженерів-геодезистів є іспит – процедура, під час проведення якої підтверджуються професійна компетентність інженера-геодезиста, його рівень кваліфікації і знань як виконавця робіт із геодезії. Іспит проводиться в один етап – тестування.
Підсумковий контроль знань слухачів курсу за програмою підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників і сертифікованих інженерів-геодезистів здійснюється шляхом тестування за допомогою програмного забезпечення. Тестові завдання включають 50 запитань. Тривалість тестування 45 хвилин. Підготовку тестових завдань забезпечує Держгеокадастр.

Інститут післядипломного навчання БНАУ забезпечує технічний супровід підсумкового контролю знань слухачів курсу підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників і сертифікованих інженерів-геодезистів та трансляцію у режимі онлайн на сайті ЗВО та/або у YouTube. У разі відсутності онлайн трансляції підсумкового контролю знань слухачів курсу іспит вважається таким, що не відбувся.

Слухач курсу за програмами підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників і сертифікованих інженерів-геодезистів вважається таким, що успішно підвищив кваліфікацію і має право на видачу свідоцтва про підвищення кваліфікації у разі, якщо кількість обраних ним правильних відповідей становить не менше ніж 35. Особа, кількість обраних правильних відповідей якою не досягає 35 вважається такою, що не склала іспит.
Навчання буде проводитись дистанційно на базі навчальної платформи Moodle БНАУ.
Тестування буде проводитись в центральному корпусі Білоцерківського НАУ за адресою: пл. Соборна 8/1, Біла Церква, Київська обл.

Зацікавлені у підвищенні кваліфікації особи подають:
  • копію паспорта (1, 2 сторінка);
  • копію ідентифікаційного коду;
  • копію кваліфікаційного сертифіката інженера-землевпорядника /інженера-геодезиста;
  • копію диплома про закінчення вищого навчального закладу за відповідними спеціальностями.

Пакет документів можна надіслати поштою або занести особисто в Інститут післядипломного навчання БНАУ: пл. Соборна 8/1, Біла Церква, Київська обл., 09117, ipncsvm@ukr.net.

Вартість навчання – 3600 грн. (без ПДВ).
Оплата здійснюється шляхом перерахування коштів на рахунок університету.
Платіжні реквізити: код ЄДРПОУ 00493712 ДКСУ у м. Київ
р/р UA078201720313231003201009356
Призначення платежу: за підвищення кваліфікації інженера-землевпорядника /інженера-геодезиста

Вартість повторної перездачі1800 грн. (без ПДВ).

Контактна особа: Мазур Тетяна Григорівна, директор Інституту післядипломного навчання, тел.  067 9066776