Основні агропромислові тенденції на виставці "Агро-2017" очима студентів

Я, Федоренко В’ячеслав, студент  біолого-технологічного факультету відвідав у Києві в Національному комплексі “Експоцентр Україна” виставку “Агро-2017”, яка проходила з 7 по 10 червня. Це найбільша агропромислова виставка в Україні, що зібрала більше 1200 учасників із 15 країн світу. В рамках «АГРО-2017» були представлені тематичні експозиції, що охоплюють всі напрямки сільського господарства.  Як майбутній спеціаліст  інженер-технолог з виробництва та переробки продукції тваринництва, на виставці я ознайомився із новинками сільськогосподарської техніки та устаткування, сучасними агротехнологіями для всіх галузей сільського господарства та сільськогосподарською продукцією, оглянув представлених сільськогосподарських  тварин високопродуктивних порід, продегуставав  продукцію молочної та м’ясної промисловості. Для себе я відзначив, що такі міжнародні заходи є надзвичайно важливими і пізнавальними для майбутніх спеціалістів аграрного сектору.

Федоренко В., студент БТФ ІІ курсу СП