Панельна дискусія «Пріоритети допомоги ЄС Україні: взаємовигідний рух назустріч»

Кафедра публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки взяла участь у панельній дискусії «Пріоритети допомоги ЄС Україні: взаємовигідний рух назустріч», організованої  Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій.

Керівник сектору фінансової співпраці Групи підтримки України в Європейській Комісії Стефан Шльонінг зазначив, що для європейських донорів нині надважливим є визначення пріоритетів їхньої допомоги Україні. Присутні на заході Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, Заступник Глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків, Виконавчий директор МФ «Відродження» Олександр Сушко, Голова правління ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» Ігор Бураковський, а також Президент Фонду Східна Європа Віктор Лях у своїх зверненнях до європейських колег були одностайні, що найголовнішими пріоритетом європейської допомоги мають бути інвестиції в інтелектуальний капітал, у молодь. Адже саме молодь буде втілювати в життя реформу публічного адміністрування  в Україні.