Педагогічні читання та вища школа

7-8 червня  під патронатом Національної академії педагогічних наук України, Інституту проблем виховання НАПН України на базі відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації відбулися  педагогічні читання «Батьківська педагогіка В. Сухомлинського: проблеми взаємодії школи і сім’ї у контексті сучасних освітніх і суспільних запитів».

З доповіддю на читаннях виступила кандидат біологічних наук асистент кафедри хімії Білоцерківського національного аграрного університету О.О. Селезньова з темою «В. Сухомлинський про співпрацю школи і сім’ї у вихованні культури здоров’я молоді».

Доповідач акцентувала увагу на важливості виховання здорового способу життя молоді, зокрема зупинилася на значенні застосування виховних педагогічних принципів щодо студентства. Доповідь прослухана колегами з зацікавленістю, про що свідчить низка запитань присутніх.

Після закінчення заходу учасники відвідали село Буки.

Цехмістренко С.І., професор, завідувач кафедри хімії