Перемога у конкурсі Еразмус+ КА2 «Покращення лабораторної практики для спеціалістів агропромислового сектору Східної Європи»

Білоцерківський НАУ у консорціумі з іншими партнерами з України, Грузії, Молдови, Словенії, Польщі, Франції та Італії здобули перемогу у конкурсі за програмою ЄС Еразмус+ КА2 і отримали проект Еразмус+ «Покращення лабораторної практики для спеціалістів агропромислового сектору Східної Європи» (586383-EPP-1-2017-1-SI-EPPKA2-CBHE-JP). Мета проекту – модернізація аграрної освіти, особливо в частині лабораторної практики студентів та фахівців для покращення якості контролю продукції харчування. В рамках проекту, який триватиме 3 роки, передбачено стажування викладачів та студентів у партнерських університетах ЄС. Загальний бюджет проекту: 962000 євро. 15-18 січня  робоча група БНАУ на чолі з проф. академіком НААН Рубленком М.В. взяла участь у координаційній нараді проекту, яка відбувалась на базі науково-методичного центру інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта».