Перемога у конкурсі студентських наукових робіт

22 березня на базі Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю "Водні біоресурси та аквакультура". Студент 5 курсу екологічного факультету Білоцерківського НАУ Романчук Богдан представив наукову роботу на тему: "Оптимізація рециркуляційної системи для вирощування кларієвого сома в умовах фермерських господарств" (науковий керівник доцент Трофимчук Алла Михайлівна, супроводжував на захисті – зав. кафедри Олешко Олександр Анатолійович). На конкурсі були представлені студентські наукові роботи з усіх ВНЗ України, які готують спеціалістів за спеціальністю "Водні біоресурси та аквакультура". За результатами голосування суддівської групи, робота Романчука Богдана посіла призове ІІ місце. Вітаємо з перемогою!