Перлина українського народу-мова калинова

"Треба нам всім пам'ятати, що українська мова є однією з найбагатших мов слов'янських, це мова поетична, музикальна, живописна", – писав І. Срезневський.

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Встановлене в 1997 році Указом Президента № 1241/97 " Про День української писемності та мови".

З нагоди свята в читальному залі бібліотеки ФВМ проведено інформаційно-літературну годину. Студенти І курсу змогли ознайомитися з історією свята, перлинами народної творчості про мову: прислів'ями, приказками. Викладач української мови Баран Наталія Анатоліївна підготувала мовно-літературну вікторину, під час якої студенти продемонстрували свої знання, ерудицію та кмітливість. За перемогу у вікторині Федорова Аліна отримала подарунки.

Так як необхідно не тільки любити мову, але і знати ії, бібліотекар Бондаренко Анна Олексіївна розповіла студентам про літературу з української мови, яка є у читальному залі. Всі, хто зацікавився даною темою можуть звертатись в бібліотеку, де вони завжди знайдуть відповіді на питання.

Зустріч була надзвичайно пізнавальною і корисною для студентів.

Учитися доброго мовлення ніколи не пізно, бо це навчання триває все життя.

Зав. відділом бібліотеки Бондаренко А.О.