Першість з міні-футболу серед студентів БТФ

На спортивній базі БНАУ пройшли змагання з міні-футболу серед студентів біолого-технологічному факультеті. До участі були залучені збірні 1-4-го курсі, збірна СП та магістрів. Переможці минулого року, команда магістрів, із самого початку змагань намагались довести свою непохитність у лідерстві. Але суперники гідно чинили опір. Відзначилась красивою граю команда 1-го курсу. Особливо воротар – Кравець Владислав, а також із захопленням спостерігали вболівальники за грою Гонжака Романа, Кузьменка Радіона та Зайця Олексія. Шанувальники міні-футболу очікували більш яскравої гри від збірної 2-го курсу. Але, нажаль, гравці виглядали не достатньо зібраними. А ось команда 4-го курсу відзначилася найбільшим проявом наполегливості та спритності на відміну від попередніх років.

Таким чином, ІІІ-е місце виборола збірні 4-го курсу (Онищук Назар, Онорієнко Владислав, Волосяний Валентин, Одуха Володимир, Перепелиця Дмитро, Панянчук Станіслав); ІІ-е місце – збірна магістрів (Сокол Андрій, Трохимчук Василь, Хомич Сергій, Буглак Олексій, Бондаренко Олександр, Мельник Олександр, Пальцев Владислав, Литвиненко Володимир, Тининика Сергій), а І-е місце завойована команда 3-го курсу (Барський Роман, Ющишин Богдан, Ластенко Андрій, Осінський Михайло, Хижняк Василь).

Вітаємо переможців та призерів змагань!