Першість з шахів на спортивній арені

Турнір розпочався змаганнями серед викладачів БНАУ. У першому турі зустріч збірних факультету ветеринарної медицини та екологічного факультету закінчилася рахунком 3:0 на користь ФВМ, а також агробіотехнологічного та біолого-технологічного факультетів з рахунком 2:1 на користь БТФ. Після другого туру визначився лідер змагань – команда біолого-технологічного факультету із сумою 4,5 очок. Отже, у результаті інтелектуальної боротьби призової трійки дісталися: на ІІІ місці – збірна економічного факультету (Шемігон Олександр, Вихор Микола); на ІІ місці – збірна агробіотехнологічного факультету (Масальський Владислав, Покотило Ігор, Роговський Сергій); І місце – збірна біолого-технологічного факультету (Дяченко Леонід Сидорович, Сивик Тетяна, Чернявський Олександр Олександрович).

Далі тривали змагання з шахів серед студентських збірних факультетів БНАУ. На турнірі були представлені команди факультету ветеринарної медицини, агробіотехнологічного, біолого-технологічного, економічного, екологічного факультетів. Потрібно сказати, що цього року в складі більшості збірних з’явилися нові гравці, а це суттєво вплинуло на хід боротьби. Так, достатньо наполегливою виявилася команда екологічного факультету, яка тривалий час не посідала призові місця у першості з шахів. Упевнено тримали лідируючі позиції збірні факультету ветеринарної медицини та агробіотехнологічного факультету.

Таким чином, призерами та переможцями стали: ІІІ місце посіла збірна екологічного факультету (Тарасенко Назар, Шишковський Євген, Черненко Діана); на ІІ місці опинилася збірна факультету ветеринарної медицини (Ведмеденко Олександр, Мотузов, Володимир, Власенко Юлія); І місце виборола збірна агробіотехнологічного факультету (Малишко Вячеслав, Шимко Владислав, Ярмак Надія).

Старший викладач кафедри здоров’я та фізичної рекреації Колосовська В.В.