Першість з волейболу серед студентів біолого-технологічного факультету

20-22 вересня на базі спортивного майданчика гуртожитку №3 проходила першість з волейболу серед студентів біолого-технологічного факультету. Результати змагань вразили приємною несподіванкою, коли до трійки призерів увійшли команди, що у минулому році не справляли враження як найкращі. Так, на третьому місці опинилася збірна 2-го курсу (Шишківський Денис, Ющишин Богдан, Таляр Владислав, Барський Роман, Павлюк Олександр, Куль Олексанлр, Гапич Ірина), на другому місці закріпила свої позиції збірна магістрів СП (Руденко Олександр, Гнатюк Володимир, Литвиненко Володимир, Тининика Сергій, Лутчин Денис, Краснонос Сергій), а переможцями змагань стала команда 3-ого курсу (Білий Максим, Литвиненко Євгеній, Скляренко Володимир, Онищук Назар, Одуха Володимир, Панянчук Станіслав, Панянчук Мирослава,).

Вітаємо переможців та призерів змагань!

Старший викладач кафедри фізичного виховання Колосовська В.В.