Першість з волейболу серед студентських збірних факультетів

Завершальним етапом змагального сезону стала першість з волейболу серед студентських збірних факультетів БНАУ. За жеребкуванням зустріч розпочали найсильніші команди та завзяті суперники за останні три роки – АБТФ і БТФ. Напружена боротьба тривала 3 партії. Фортуна цього турніру виявилася схильної до збірної агробіотехнологічного факультету.

Цікаво було спостерігати за протистоянням команд ФВМ та БТФ. Як і завжди, збірна факультету ветеринарної медицини продемонструвала достатню згуртованість, а також право володіти м’ячем намагалися відстояти нові гравці, якими поповнено склад команди.

У результаті на ІІІ місці опинилася збірна факультету ветеринарної медицини (капітан команди – Кот Микола, Арделян Роман, Войтко Сергій, Мацібора Владислав, Джигіль Іван. Рижак Євген, Чехівський Вадим, Якимаха Олександр, Зубенко Сергій, Макарцов Олександр, Соболєвський Олександр); на ІІ місці – збірна біолого-технологічного факультету (капітан команди – Білий Максим, Литвиненко Євген, Скляренко Володимир, Панянчук Станіслав, Ющишен Богдан, Шишківський Денис, Ольховик Віталій, Каширський Єгор, Ігнатко Богдан, Заруцький Іван); на І місці – збірна агробіотехнологічного факультету (капітан команди – Азаров Віктор, Ладичук Володимир, Чонка Володимир, Прилипов Роман, Онищенко Олександр, Ільченко Артем, Репчук Руслан, Береза Євген).

Дякуємо гравцям збірних за участь у змаганнях із побажаннями здоров’я та подальших досягнень у новому змагальному сезоні!

Старший викладач кафедри здоров’я та фізичної рекреації Колосовська В.В.