Перший крок на шляху до вищої освіти

Студенти групи В-31, відділення ветеринарної медицини технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету, разом із керівниками навчальної практики Єрохіною О.М. та Харченком А.В. відвідали кафедру паразитології та фармакології Білоцерківського національного аграрного університету.

Під керівництвом завідуючого кафедри, кандидата ветеринарних наук, доцента Антіпова Анатолія Анатолійовича, провели гельмінтокопрологічні дослідження фекалій свиней та коней (методами Дарлінга у модифікації Котельникова Г.О. та Хрєнова В.М., з використанням насиченого розчину гранульованої аміачної селітри зі щільністю 1,3 та Бермана-Орлова) і виявили яйця збудників аскарозу, езофагостомозу та личинок стронгілідозів.

Кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри паразитології та фармакології Артеменко Людмила Павлівна провела екскурсію музеєм паразитології та розповіла про небезпечні паразитози-зоонози, зокрема, ознайомила й зі сучасними методами зажиттєвої та післязабійної діагностики трихінельозу.

Завдяки цікавим розповідям, підкріпленим великою кількістю наочного матеріалу, ми закріпили знання з паразитології, дізналися багато нового щодо розробок науковців кафедри паразитології та фармакології Білоцерківського національного аграрного університету.

Шевчук Євгенія, староста групи В-31 ТЕК БНАУ