Перший в Україні Студентський День Поля

16 вересня 2016 року на базі Українського науково-дослідного інституту прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого був проведений перший в Україні Студентський День Поля. У цьому заході взяли участь студенти різних вищих навчальних закладів України із Вінниці, Житомира, Сумів, Умані, Києва, Харкова, Мелітополя тощо. Студенти Білоцерківського національного аграрного університету також  стали учасниками цього заході, де ознайомилися із технікою, технологіями та новими сортами і гібридами сільськогосподарських культур, які були представлені 17 фірмами України та Німеччини. Фірма NPZ презентувала свої досягнення по озимому ріпаку, Norika – картоплі, «Соєвий світ» – сої. Різноманіття техніки та агрегатів перевищило наші очікування, на  Студентському Дні Поля ми ознайомилися із високопродуктивним розкидачем мінеральних добрив MDS від німецької фірми Rauch, який призначений для рівномірного внесення міндобрив на ширину до 24 м, причіпним оприскувачем Berthoud Tracker 3200, плугами фірми Lemken, сівалками від компанії Horsch, бурякозбиральними машинами від фірми Holmer, модельним рядом тракторів від Claas, Mais та багато іншої техніки. Представники фірм детально ознайомили нас із своєю продукцією, її технічною характеристикою та продемонстрували сучасні технології обробітку грунту, збирання врожаю із використанням техніки та агрегатів своїх фірм. Хочеться відмітити, що 4 німецькі фірми були представлені випускниками нашого вузу і ми першокурсники відвідавши День Поля зрозуміли, що правильно обрали свою майбутню професію агрономію, вступивши на агробіотехнологічний факультет Білоцерківського НАУ.

Студенти Білоцерківського НАУ висловлюють щиру подяку організаторам  першого в Україні Студентського Дня Поля, а саме директору УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого доктору технічних наук, професору, член-кореспонденту НААНУ Кравчуку Володимиру Івановичу, директору Deutsches Agrarzentrum in der Ukraine Рене Мілке. Також хочемо подякувати за надану можливість відвідування цього заходу та організацію декану агробіотехнологічного факультету БНАУ доценту, заслуженому працівнику сільського господарства Хахулі Валерію Семеновичу та доценту кафедри технології в рослинництві та захисту рослин Марченко Аллі Борисівні.

Староста, студент 1 курсу, 3 групи Іван Ткачук