"Під знаком Купідона" – агробіотехнологічний святкує День святого Валентина

День святого Валентина – найромантичніше свято, яке активно відзначають практично в кожному куточку нашої планети. Традиційним це свято стало і для студентів агробіотехнологічного факультету. Святкове дійство "Під знаком Купідона" відбувалося в стінах гуртожитку № 2 Білоцерківського НАУ. Тут було все: і розповіді про історію виникнення свята, і розважальні конкурси, і музичні вітання. Учасники вечора мали можливість проявити себе в конкурсах «Знайомство», «Що означає мій погляд?», «Ти без мене – не ти, я без тебе – не я!», «Модельєри».
Учасників оцінило високоповажне журі. Члени журі: В.С. Хахула – декан агробіотехнологічного факультету, В.М. Караульна – асистент кафедри землеробства, агрохімії та грунтознавства, Л.А. Шубенко – доцент кафедри генетики, селекції та насінництва сільськогосподарських культур та О. Кузнєцова – голова ради студентського самоврядування.
За підсумками проведеного вечора, новостворені пари були нагороджені у номінаціях: «Елегантна пара» – Лук’яненко Еліна та Золотоверхий Дмитро, «Найромантичніша пара» – Любич Світлана та Прилипов Роман, «Сама весела пара» – Денисюк Віталій і Серватинська Дар’я, «Найартистичніша пара» – Волинець Олександр та Силка Юлія. Переможцями конкурсу стали Давигора Віола та Шостак Володимир.