Підписання договору між агробіотехнологічним факультетом та ТОВ «Агрофірма «Колос» щодо розробки та впровадження співпраці в галузі дуальної освіти

На агробіотехнологічному факультеті відбулася зустріч Голови ради роботодавців Білоцерківського НАУ, директора ТОВ Агрофірма «Колос» Центила Леоніда Васильовича зі студентами 3 курсу спеціальності: «Агрономія». На якій було прочитано лекцію з дисципліни «Рослинництво» та розкрито умови спільної навчально-практичної підготовки студентів за принципами дуальної освіти. По закінченню зустрічі було підписано договір між агробіотехнологічним факультетом та ТОВ «Агрофірма «Колос» щодо розробки та впровадження співпраці в галузі дуальної освіти. Також в зустрічі взяла участь проректор з освітньої, виховної та міжнародної діяльності доктор с.-г. наук, професор Димань Тетяна Миколаївна, яка виступила перед студентами з інформацією про інновації в освітньому процесі, які започатковуються в Україні.

Заступник декана АБТФ з наукової роботи Камінецька О.В.