Підсумкова конференція І туру всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт на біолого-технологічному та екологічному факультетах

5 грудня відбулась підсумкова конференція І туру всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у якій взяли участь студенти біолого-технологічного та екологічного факультету. Студентка 5-го курсу біолого-технологічного факультету спеціальності «Технологія виробництва та переробки продуктів тваринництва» Лупина Оксана презентувала доповідь на тему: «Адаптація корів української чорно-рябої молочної породи до роботизованої системи доїння» (керівник, канд. с.-г. наук Борщ О.О.), студентка 3-го курсу напряму «Харчові технології» Афанасьєва Оксана доповідала з темою: «Розроблення технології цикорієвмісного молочного напою» (керівник. Доцент Гребельник О.П.). Студентка 4 курсу екологічного факультету Гніденко Людмила виступила з доповіддю на тему: «Оцінка екологічного стану річки Кам’янка методами біоіндекації» (керівник, доцент Веред П.І.), робота була присвячена вивченню екологічного стану річки Кам’янки. Комісія на чолі з проректором з наукової та інноваційної діяльності, доктором економічних наук, професором Варченко Ольгою Миронівною відзначила актуальність доповідей, позитивно схвалила роботи та рекомендувала до наступного етапу конкурсу з врахуванням поправок та зауважень.

Борщ О.О., асистент

Буштрук М.В., доцент