Підсумки літньої заліково-екзаменаційної сесії 2017–2018 навчального року

3 жовтня на факультеті ветеринарної медицини була проведена загально-курсова виховна година для студентів 2 М курсу «Підсумки літньої заліково-екзаменаційної сесії 2017-2018 навчального року». Колектив кураторів – науково-педагогічні працівники кафедри ветсанекспертизи, гігієни продуктів тваринництва та патанатомії ім. Й.С. Загаєвського, привітали своїх студентів з успішним завершенням першого року навчання.

За підсумками літньої сесії ми маємо на курсі 13 відмінників навчання, 23 студенти, які навчаються на «добре» та «відмінно». Всім цим студентам були вручені грамоти та подяки від кураторів і адміністрації факультету, а батькам передані листи-подяки.

Також були відмічені студенти, які брали активну участь в художній самодіяльності та спортивних заходах на рівні факультету й університету, брейн-ринзі у складі команди ФВМ, предметних олімпіадах. Студенти нашого курсу активно відвідують наукові студентські гуртки, за результатами їх науково-дослідної діяльності були представлені доповіді на студентській науково-практичній конференції «Наукові пошуки молоді у ІІІ тисячолітті» у квітні цього року.

Колектив кураторів сподівається, що і надалі наші студенти гідно продовжуватимуть кращі студентські традиції та внесуть достойний вклад в розвиток нашого факультету й університету.

Оксана Хіцька, куратор 2М курсу ФВМ