Підтримка Білоцерківської волонтерської групи «Шалені бджілки»

Білоцерківська волонтерська група (БВГ), засновником і координатором якої є Москаленко Юрій Володимирович, почала свою діяльність 16 березня 2014 р.

Один із підрозділів БВГ – агробіотехнологічний факультет Білоцерківського національного аграрного університету був створений 1 вересня 2014 р. (координатор, доцент кафедри технологій в рослинництві та захисту рослин Яковенко Олександр Миколайович).

Упродовж двох років студенти, науково-педагогічні працівники і співробітники агробіотехнологічного факультету долучались різних заходів: закупівля ліків, пошиття військової форми для військовослужбовців Збройних Сил України, збір та закупівля продуктів харчування, речей першої необхідності тощо. Особливо завдячують бійці нашим студенткам і студентам, які разом із «Шаленими бджілками» в’яжуть маскувальні сітки, плетуть кікімори, шиють нижню білизну, готують сухі супові та борщові набори.

За цей період відправлено на фронт понад 10 тонн різноманітного вантажу. Ми доставляємо вантажі для наших захисників прямо на першу лінію розмежування в зоні АТО, де воїни найбільше її потребують.

Проводимо виховні години, організовуємо зустрічі із військовослужбовцями, які приїздять до нас інколи прямо з фронту, або із шпиталів.