«Почесний обов’язок еколога – охороняти Землю» – інформаційний візит в ЗОШ №13

Наша епоха увійде в історію цивілізації не лише як ера великих досягнень людства, бурхливого розвитку науки, техніки і технологій, а й , на жаль, як доба глобальної екологічної кризи. Гинуть сотні малих річок, на гниючі відстійники перетворюються водосховища, ставки і озера, задихаються від промислових і транспортних викидів міста, виснажуються і деградують наші найродючі у світі орні землі. Над вирішенням екологічних проблем сьогодні працює багато спеціалістів, але провідна роль, звичайно, належить екологам.

Саме цій професії був присвячений інформаційний візит працівників бібліотеки БНАУ до старшокласників ЗОШ №13. Бібліотекарі розповіли учням про важливість і престижність спеціальності екологія, про її місце в рейтингу найзатребуваніших професій, про завдання, які належить вирішити екологам в сучасному світі. Отримати таку важливу для сучасного світу спеціальність можна в Білоцерківському національному аграрному університеті. Студентка 3-го курсу екологічного факультету Жарчинська Валерія розповіла школярам про навчання в університеті, про цікаві заняття і досвічених педагогів, участь студентів у наукових розробках факультету, студентське дозвілля.

Бібліотекар Стрельченко Тетяна Петрівна провела огляд найновішої літератури з екології та гідрології, запросила школярів скористатися фондами бібліотеки для своїх учнівських наукових робіт, а після закінчення школи вступати до нашого ВУЗу.