Подарунок із Словаччини

 

Делегація Білоцерківського національного аграрного університету, на чолі з ректором, академіком НААН Даниленком А.С., нещодавно відвідала Словацький сільськогосподарський університет (м. Нітра). Завдяки робочому візиту отримано багато позитивних результатів: можливість співпраці в галузі освітніх та наукових проектах, академічній мобільності, в спільній публікаційній діяльності та ін.

Саме в цьому році Словацький сільськогосподарський університет відзначає свій 65-річний ювілей. В урочистостях з його нагоди взяла участь і делегація БНАУ. З вітальним словом та побажаннями в подальшому розвитку з високої трибуни університету виступив Анатолій Степанович.

Пізнавши історію, структуру Словацького сільськогосподарського університету, його життя та діяльність наші науковці дають і нам таку можливість.

До наукової бібліотеки проректор з наукової та інноваційної діяльності Ольга Миронівна Варченко передала декілька примірників книги «Словацький сільськогосподарський університет в Нітрі. 65 років». В цьому виданні представлена історія розвитку, становлення університету, нагороди, будівництво навчальних корпусів і гуртожитків та їх нинішній вигляд. Цікаво висвітлена інформація про факультети університету та їх напрямки, про діяльність науково-викладацького персоналу. З цієї книги можна дізнатися про студентів: як вони навчаються і як відпочивають.

Завітайте до бібліотеки, ознайомтесь з книгою і дізнайтесь про своїх колег за кордоном. Адже у вас з'явилась можливість з ними зустрітися.