Покращуємо якість ветеринарної освіти, переймаючи міжнародний досвід у рамках Твіннінг-проекту МЕБ

Продовження співпраці між факультетом ветеринарної медицини БНАУ та VetAgro-Sup (факультет ветеринарної медицини) в рамках Твіннінг-проекту МЕБ з метою покращення ветеринарної освіти, відбувається шляхом стажування викладачів Білоцерківського НАУ у ветеринарній школі м. Ліон (Франція).

Викладачі факультету ветеринарної медицини – доцент кафедри мікробіології та вірусології Рубленко І.О. й асистент кафедри паразитології та фармакології Шаганенко В.С., у період з 27 лютого по 03 березня 2017 року, пройшли стажування у Ліонській ветеринарній школі з питань підготовки та проведення сумісних практичних занять із фармакології та мікробіології, діагностики інфекційних захворювань тварин, ознайомилися з методиками проведення семінарських занять, раціонального припису лікарських засобів та схем лікування за певних захворювань, а також представили свою презентацію «Найпоширеніші бактеріальні захворювання в Україні, їх діагностика та лікування» та обговорили план написання спільних методичних рекомендацій.

Стажування було насиченим і продуктивним. Висловлюємо вдячність МЕБ, керівництву університету та французьким колегам за можливість підвищити свій професійний рівень та налагодити міжнародні зв’язки.

Рубленко І.О., доцент кафедри мікробіології та вірусології

Шаганенко В.С., к.в.н., асистент кафедри паразитології та фармакології