Пошуки та реалізація міжнародних грантів – шлях до успіху

13 жовтня завідувач лабораторії генної інженерії, доктор сільськогосподарських наук, професор Сивик Т.Л. і доцент кафедри терапії та клінічної діагностики Вовкотруб Н.В. взяли участь у інформаційному семінарі Рамкової програми Європейського Союзу з наукових досліджень та інновацій «Горизонт–2020: аналіз робочих програм на 2018–2020 рр. за напрямами охорони здоров’я, біо- та нанотехнологій». Основна аудиторія слухачів була представлена фахівцями з медико-біологічних спеціальностей різних установ України. Присутні мали змогу ознайомитися з наступними питаннями:

1. Аналіз робочих програм на 2018–2020 рр. за напрямом «Здоров’я, демографічні зміни та добробут».

2. Аналіз робочих програм на 2018–2020 рр. за напрямом біо- та нанотехнологій.

3. Аналіз робочих програм на 2018–2020 рр. за напрямом «Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіка».

4. Доступ до європейських дослідницьких інфраструктур біомедичного напряму в контексті конкурсів робочої програми на 2018–2020 рр.

Матеріали семінару виявилися корисними з позицій відкриття нових сучасних перспектив щодо пошуку джерел та можливостей отримання Європейських грантів з метою проведення наукових, експериментальних досліджень, впровадження інноваційних проектів та розробок у виробництво. В ході семінару піднімалися питання щодо перспективних можливостей, умов участі та створення консорціумів з метою подальшої плідної реалізації проектів програми Європейського Союзу з наукових досліджень та інновацій “Горизонт 2020”.

Сивик Т.Л., завідувач лабораторії генної інженерії, доктор сільськогосподарських наук, професор

Вовкотруб Н.В., доцент кафедри терапії та клінічної діагностики