Поєднання теорії та практики – запорука якості навчання!

28 лютого було проведене практичне заняття з дисципліни «Лабораторні дослідження у гігієні харчових продуктів» за модулем «Лабораторні методи визначення якості та безпечності води» для магістрантів 1-го року факультету ветеринарної медицини, які навчаються за дослідницьким напрямом «Лабораторна справа», в умовах ТОВ «Білоцерківвода». Завідувач виробничої лабораторії Андрійчук Вікторія Валеріївна цікаво та змістовно розповіла студентам про діяльність та структуру лабораторії, національну та європейську законодавчу базу, що регламентує вимоги до показників якості та безпечності питної води, способи очищення і знезараження води.

Студенти мали чудову можливість відвідати хіміко-токсикологічний та бактеріологічний відділи, відділ хроматографії, а також під керівництвом працівників цих відділів власноруч провели дослідження проб води на хімічні показники (кислотність, жорсткість, уміст хлоридів, нітратів) та бактеріальне забруднення.

Щиро дякуємо керівництву та співробітникам лабораторії ТОВ «Білоцерківвода» за багаторічну співпрацю!

Хіцька О.А., доцент кафедри ветсанекспертизи, гігієни продуктів
тваринництва та патанатомії імені Й.С. Загаєвського