Практичне заняття студентів ФВМ в умовах ТОВ «Музей живої природи флори і фауни «Олександрія»

Для належної повноцінної підготовки студентів їх навчання має містити теоретичну та практичну частини. В умовах сьогодення, коли через глобальну проблему з коронавірусом, стаціонарне і дистанційне навчання чергуються або поєднуються, особливе значення має проведення практичних занять в умовах виробництва.

Так, на факультеті ветеринарної медицини, де практичним навичкам надається особливе значення, 14 та 28 вересня 2020 року доцентами Мельником Андрієм Юрійовичем та Соловйовою Людмилою Миколаївною були організовані й проведені відкриті практичні заняття для студентів магістратури 2 року навчання зі спеціалізації «Хвороби птиці» та студентів 4 СП М курсу з дисципліни «Зоонози та концепція єдиного здоров’я» у ТОВ «Музей живої природи флори і фауни «Олександрія», що знаходиться у мальовничому дендропарку нашого міста.

Після проведення клінічного обстеження тварин та птиці зоопарку «Олександрія», нами були відібрані проби на гельмінтологічні дослідження, які ми проводимо у лабораторії кафедри паразитології та фармакології ФВМ і, за результатами досліджень, призначаємо лікування.

Завдячуючи керівництву та колективу  зоопарку, які по-батьківськи турбуються про належне життя його мешканців, і з якими у нас укладений договір про співпрацю, студенти ФВМ мають можливість попрактикуватися у догляді за екзотичними та дикими тваринами, їх годівлі, утриманні, діагностиці, лікуванні, профілактиці захворювань. Разом з цим, завжди цікаво і приємно помилуватися прекрасними створіннями, зігріти душу спілкуванням з ними у куточку живої природи перлини Київщини – парку «Олександрія».

Бажаємо поповнення та процвітання ТОВ «Музей живої природи флори і фауни «Олександрія», вдячних відвідувачів, успіхів керівництву і працівникам у такій гуманній справі, як допомога тваринам!

Соловйова Л.М., Мельник А.Ю., доценти факультету ветеринарної медицини