Практичне заняття в умовах ТОВ «Сквираплемрибгосп»

Викладачі кафедри виробництва та переробки продукції рибництва: доцент А.М. Трофимчук та асистент В.П. Олешко провели виїзне практичне заняття для студентів 4 курсу екологічного факультету та магістрантів 5 курсу напряму „Водні біоресурси та аквакультура” в умовах ТОВ „Сквираплемрибгосп”, яке є філією кафедри і очолюється відповідальним за практичну підготовку студентів, кандидатом сільськогосподарських наук Леонідом Миколайовичем Гейко.

ТОВ „Сквираплемрибгосп” є повносистемним господарством, що практикує трилітній оборот.

Гейко Л.М. розповів студентам про напрямки діяльності господарства, його потужність, зв’язки із науково-дослідними інститутами.

Студенти ознайомилися із обловом нагульного ставу, сортуванням риби та зарибленням зимувальних ставів. Майбутні фахівці цікавилися особливостями годівлі риби у вирощувальних та нагульних ставах, методами боротьби із малоцінною рибою та рибоїдними птахами, особливостями водоподачі у стави господарства.

Трофимчук А.М., доцент кафедри виробництва та переобки продукції рибництва