Практичні заняття в умовах виробництва студентів ОР «Магістр» із спеціалізації «Розведення та селекція тварин»

На базі НВЦ були проведені практичні заняття для студентів ОР «магістр» зі спеціалізації напрямку підготовки «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» з дисципліни «Великомасштабна селекція в тваринництві» та «Організація племінної справи.

На заняттях були розглянуті питання щодо ідентифікації різних видів сільськогосподарських тварин та оцінки бугаїв-плідників за якістю потомства. Вивчено зразки бирок, відповідної документації щодо ідентифікації тварин та організація впровадження ідентифікації в умовах виробництва.

На практиці була розрахована племінна цінність бугаїв та їх дочок та проведений підбір бугаїв-плідників для корів стада.

В процесі проведення практичних занять у студентів сформувалися відповідні навички зі спеціальності та практичні уміння запроваджувати у виробничий сфері загальні зоотехнічні та технологічні прийоми з розведення та селекції сільськогосподарських тварин.

Доценти Старостенко І.С, Титаренко І.В.