Практика – нероздільна від теорії

 

В умовах сьогодення, у формуванні фахівця неабияке значення, разом із теоретичною підготовкою, належить практичним навичкам.

На факультеті ветеринарної медицини для практичного спрямування студента проводиться навчальна практика, виконуються курсові роботи, курації, функціонують предметні гуртки.

На кафедрі паразитології та фармакології студенти активно, з натхненням працюють над виконанням курацій та цікаво проводять засідання паразитологічного гуртка, керівником якого є доцент Соловйова Л.М. Адже тут вони вчаться проводити клінічні обстеження, лабораторні дослідження різних тварин та птиці на наявність паразитарних хвороб, призначати лікування пацієнтам навчально-виробничого центру БНАУ, державних, приватних та індивідуальних господарств. Це формує у майбутніх спеціалістів цілісне уявлення про очікувану роботу, виховує відповідальність за стан пацієнтів. Крім того, студенти застосовують для лікування хворих тварин нові  препарати та визначають їх ефективність. Гуртківці залюбки вивчають різні проблеми в паразитології глибше, на сучасному рівні, а результати доповідають на студентських конференціях, адже в наш час актуально і модно бути цілеспрямованим та обізнаним.

Таким чином, практика є нероздільною від теоретичних знань у формуванні професійної підготовки молодих спеціалістів.

 

Соловйова Л.М., доцент кафедри паразитології та фармакології