Практикуємося в умовах НВЦ БНАУ

Не встигли ми, студенти ветеринарної медицини вийти з виробничої практики, як одразу ж приступили до проходження навчальної. І першим, за планом, стало закріплення практичних навичок з дисципліни «Паразитологія та інвазійні хвороби тварин». Керівниками практики були завідувач кафедри паразитології та фармакології, доцент Антіпов А.А. та асистент Бахур Т.І. Саме разом з ними студенти 3 групи ІІІ СП(б) курсу в перший  день практики відправилися в НВЦ БНАУ для визначення епізоотичної ситуації щодо паразитозів коней, великої рогатої худоби, овець та птиці шляхом відбору проб фекалій з наступним їх лабораторним дослідженням.

Перед тим, як безпосередньо приступити до виконання роботи, керівники практики провели нам інструктаж з техніки безпеки та нагадали правила відбору проб.  Кожен з нас мав можливість відібрати копропроби від тварин різних вікових та виробничих груп, як індивідуальним, так і груповим методами. В лабораторії кафедри паразитології та фармакології факультету ветеринарної медицини ми дослідили відібрані копропроби. Це було дуже цікаво, адже всі студенти вміло й організовано поставили потрібні досліди для визначення наявності гельмінтів та ступеня інвазії.

Ми щиро вдячні нашим викладачам за надану можливість  наочно спробувати все зробити своїми руками у навчально-виробничому центрі та лабораторіях університету.

Дубіненко Катерина, староста 3 групи ІІІ СП(б) курсу

Залозна Дар’я, голова студентської ради ФВМ