Правопросвіта силами юридичної клініки «Право і практика» допомагає школярам протистояти буллінгу

Не дивлячись на той факт, що з усіх екранів постійно говорять про проблему буллінгу у школах, наші клініцисти під час проведення правопросвітніх заходів за темою «Буллінг: причини, наслідки, відповідальність, протидія, попередження» допомагають школярам виявити які проблеми існують у їхньому колективі.

Сьогодні клініцисти – Богдан Осіпов та Андрій Кислицький допомагали розбиратись із цією проблему у 5-х класах Білоцерківської гімназії № 1. Так, студенти 2-го курсу розкрили школярам зміст поняття «буллінг», визначили види і форми булінгу. Провели опитування, що учнів турбує в їх класі. Нажаль вже у 5-му класі школярі вбачають проблеми у недружності класу, відзначають наявність цькування. Учасники ЮК «Право і практика» разом із школярами визначали можливі засоби протидії буллінгу, шляхи уникнення виникнення такого явища як буллінгу у його повному прояві. Також, майбутні правники розповіли учням про встановлену юридичну відповідальність батьків та дітей за прояв буллінгу.