Представники Агробіотехнологічного факультету на виставці демонстрації сільськогосподарської техніки «Битва титанів»

22 вересня 2016 р. відбулася V агропромислова  виставка демонстрація сільськогосподарської техніки «Битва титанів» в с. Степове Тетіївського району Київської області. Це найбільша в Україні виставка з практичною демонстрацією техніки світових брендів у полі. Участь у виставці прийняли більш ніж 50 відомих аграрних компаній.

На виставці були широко представлені сільськогосподарські машини провідних вітчизняних та закордонних виробників. Викладачі мали змогу ознайомитись із новітніми зразками техніки та відмітити тенденції розвитку сучасного сільськогосподарського машинобудування. Викладачі та студенти Агробіотехнологічного факультету БНАУ прийняли активну участь у вікторинах, семінарах, дискусіях. Дякуємо організатору Агроконсалтинговій компанії DYKUN за чудову організацію та проведення виставки.

Доцент кафедри технологій в рослинництві та захисту рослин,
відмінник аграрного виробництва

І.А. Покотило