Презентація навчального проекту: «Wir lernen Deutsch! Videowettbewerb. Selbsterlebte Landeskunde» з німецької мови

Центр навчання іноземних мов і культур для професійних цілей

11 квітня на факультеті права та лінгвістики був проведений захід «Вивчаємо німецьку», на якому у теплій атмосфері всі присутні мали можливість переглянути короткі німецькомовні фільми на тему «Моє улюблене місце», зняті і озвучені самими студентами. Студенти-перекладачі відповідально та креативно підійшли до виконання цього завдання і з технічного, і з мовного боку.

Дипломом за перше місце була нагороджена робота Ірини Філіпової та Веньяміна Фелінського «Київ». У короткому фільмі його автори не лише показали визначні місця української столиці, а й розповіли про міжнародну організацію Гете-інститут у м. Київ, основним завданням якої є популяризація німецької мови у світі, поділилися  враженнями від виставки «Німеччина – країна винахідників», яку відвідали групою разом з викладачем Носенко М.М. у листопаді 2019. Грамотами за друге місце нагороджені колективна робота студентів третього курсу «Перерва» та фільм Катерини Старчук і Олексія Степового «Ахенкірх». Третє призове місце отримала робота студентки-першокурсниці, яка тільки почала вивчати німецьку мову, Катерини Сороки «Берлін».

Присутній на заході викладач від Федерації Обмінів Україна-Франція пан Тома Ґраньє відзначив високий рівень володіння  німецькою мовою у студентів-філологів та їхню творчу активність. У цілому захід значно підвищив мотивацію студентів вивчати іноземні мови, подорожувати, знайомитися з іншими культурами. Такі завдання удосконалюють мовленнєві навички і вміння студентів-перекладачів.

Цвид-Гром О.П., в.о. завкафедри іноземних мов

Носенко М.М., асистент кафедри іноземних мов