Презентація вибіркових дисциплін для студентів спеціальності «Лісове господарство»

04 березня на агробіотехнологічному факультеті відбулася презентація вибіркових дисциплін для студентів спеціальності 205 «Лісове господарство» згідно навчальних планів.  Під головуванням декана факультету Хахули Валерія Семеновича студентів ознайомлено з «Положенням про вибіркові навчальні дисципліни у Білоцерківському національному аграрному університеті».

Викладачі різних кафедр розробили та запропонували перелік навчальних дисциплін, які забезпечують можливість студентам здійснити самостійний вибір у рамках навчального циклу. Для детального ознайомлення студентів на сайті університету розміщено Каталог анотацій вибіркових дисциплін освітньої програми «Лісове господарство» на 2020-2021 н.р.