Презентація видань з історії Київщини з нагоди 85-річчя створення Київської області

18 жовтня відбулася презентація видань з історії Київщини за участі автора – Перерви Володимира Степановича, канд. істор. наук, Почесного краєзнавця України. Учасниками зустрічі були студенти І курсу агробіотехнологічного факультету, викладачі –  Качан Л.М., канд. с.-г. наук, доцент; Ярмола О.В., канд. філософ. наук, доцент; Дем’яненко О.О., канд. пед.наук, а також члени гуртка журналістики – студентки 2 курсу екологічного факультету – Журбенко Оксана, Бондаренко Аліна та Черненко Діана.

Автором презентовано цікаві відомості про невідомі сторінки з історії розвитку містечок і селищ Київщини, шкільництва, а також меценатських зусиль родини Браницьких у цьому процесі. У цікавій ілюстративній розповіді Перерва В.С. презентував студентській молоді розділи нових історико-краєзнавчих досліджень «Графи Браницькі: підприємці та меценати» та «Графиня Олександра Василівна Браницька». Особливо лектор зупинився на історії будівництва споруд польської гімназії (нині – головний та суміжний корпуси Білоцерківського НАУ). Рідкісні архівні матеріали – фото проекту сучасного головного корпусу БНАУ та деякі історичні документи – передані в дарунок  до музею університету.