Продовження співпраці з Ліонською ветеринарною школою (Франція)

Розпочався наступний етап співпраці між факультетом ветеринарної медицини БНАУ та VetAgro-Sup (ветеринарний факультет) в рамках Твіннінг-проекту МЕБ з покращення ветеринарної освіти.

Викладачі факультету ветеринарної медицини – завідувач кафедри епізоотології та інфекційних хвороб, проф. Л.Є. Корнієнко та доцент Т.М. Царенко 2-13 січня 2017 року пройшли стажування з питань епізоотології та інфекційних хвороб, біостатистики з використанням R, організації навчального процесу, нових методів викладання дисциплін, започаткували наукову співпрацю з вивчення інфекційних хвороб. Стажування було насиченим і продуктивним. Висловлюємо вдячність МЕБ, керівництву університету та французьким колегам за можливість підвищити свій професійний рівень та налагодити міжнародні зв’язки.