ENG | УКР |

Професорсько-викладацький склад | Кафедри управління земельними ресурсами та земельного кадастру

Прядка Тетяна Миколаївна
Вчене звання і науковий ступінь: 
Завідувач кафедри, кандидат економічних наук, доцент
Напрям наукової діяльності: 
У 2006 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК на тему: «Формування інфраструктури ринку землі (на прикладі земельного фонду Київської області)». Високопрофесійний викладач. Упродовж 20 років читає лекції з «Історії земельних відносин та землеустрою», «Землевпорядного проектування» та «Методи економічного регулювання земельних відносин та інвестицій в землекористуванні» студентам ОС «бакалавр» і «магістр», а також проводить наукову і  методичну роботу. Автор і співавтор близько 96 наукових, науково-методичних і навчально-методичних праць. Співавтор навчальних посібників «Історія земельних відносин і землеустрою в Україні» (2017 р.), «Землеустрій. Частина 3» (2017 р.).
Сфера наукових інтересів: геодезія та землеустрій, землевпорядне проектування, ринок земель, територіальне планування та збалансоване землекористування, економіка землевпорядкування, екологія землевпорядкування
Досвід роботи та допоміжна діяльність: Член всеукраїнської громадської організації «Спілка землевпорядників України». Член методичної комісії агробіотехнологічного факультету Білоцерківського національного аграрного університету.
Підвищення кваліфікації: БНАУ інститут післядипломного навчання. Семінар «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності». Випускна робота: розроблення авторського дистанційного курсу на платформі Moodle з дисциплін Територіальне планування та збалансоване природокористування та Методологія та організація наукових досліджень в землеустрої з основами інтелектуальної власності. Свідоцтво СПК 00493712/084/20/21 від 27.11.2020 р.
Учасник пролонгованого методико-психологічного семінару «Школа професійно-педагогічного зростання» для викладачів і наставників академічних груп Білоцерківського НАУ (2019-2020 та 2020-2021 н. р.).
Стажування за кордоном: NON-CONVENTIONAL AGRICULTURAL LAND USE: A WAY TO ACCELERATE ECOLOGIZATION AND CAPITALIZATION. SERIES “MANAGEMENT, ECONOMIC ENGINEERING IN AGRICULTURE AND RURAL DEVELOPMENT”  SCIENTIFIC COMMITTEE OF THE SECTION 7 - MANAGEMENT AND ECONOMICS OF RURAL AREAS., Bucharest, JUNE 2021; Social and Economic Aspect of Education in Modern Societi Proceedings of the XIV International Scientific and Practical Conference (vol.1 Warsaw june 25, 2019). Варшава, 2019.
 
Google Академія: http://surl.li/adppw

 

Викладає дисципліни: 
«Методологія та організація наукових досліджень в землеустрої з основами інтелектуальної власності», «Землевпорядне проектування», «Планування та управління ГІС проектами у галузі використання та охорони земель», «Економіка землекористування»
Карпенко Анатолій Миколайович
Вчене звання і науковий ступінь: 
Кандидат економічних наук, доцент, проректор з навчально-виробничої діяльності та комплексного розвитку
Напрям наукової діяльності: 

"Організаційно-економічні аспекти управління земельними ресурсами сільськогосподарських підприємств".

Закінчив Львівський державний аграрний університет за спеціальністю "Землевпорядкування та кадастр".

Проректор з навчально-виробничої діяльності та комплексного розвитку БНАУ (Нак. № 213/ОС від 17.09.2008 р.).

У 2010 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 08.00.04 - економіка та управління підприємствами на тему «Організаційно-економічні аспекти управління земельними ресурсами сільськогосподарських підприємств» (за видами економічної діяльності).

14 квітня 2010 р. – кандидат економічних наук.

25 лютого 2015 – доцент кафедри геодезії, землеустрою та кадастру.

На кафедрі працює з 2013 р.

Сфера наукових інтересів: геодезія та землеустрій, економіка земельного ринку, управління земельними ресурсами, землевпорядкування та кадастр. 

E-mail:  anatolii.karpenko@btsau.edu.ua

 

Викладає дисципліни: 
ГІС і база даних, Економіка земельного ринку, ГІС в лісовому господарстві
Камінецька Оксана Валеріївна
Вчене звання і науковий ступінь: 
Кандидат економічних наук, доцент
Напрям наукової діяльності: 

У 2018 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 08.00.06 – економіка природокористування та охорони навколишнього середовища на тему: «Удосконалення управління земельно-ресурсним потенціалом територій на основі аналізу рівня добробуту». Високопрофесійний викладач. Упродовж 5 років викладацької діяльності проводить лекції та практичні з «Державного земельного кадастру», «Землевпорядного проектування» та «Управління якістю землевпорядних робіт» студентам ОС «бакалавр» і «магістр», а також проводить наукову і  методичну роботу. Автор і співавтор близько 25 наукових, науково-методичних і навчально-методичних праць.

Сфера наукових інтересів: геодезія та землеустрій, проблеми використання, охорони та відтворення природно-ресурсного потенціалу, землевпорядне проектування, земельний кадастр, збалансоване землекористування, проблеми економічної оцінки природно-ресурсного потенціалу та якості навколишнього природного середовища

Досвід роботи та допоміжна діяльність: Заступник декана агробіотехнологічного факультету Білоцерківського національного аграрного університету (2017-2020). Член методичної комісії Білоцерківського національного аграрного університету (2018-2020). Член методичної комісії агробіотехнологічного факультету Білоцерківського національного аграрного університету (2017-2020).

Підвищення кваліфікації: Білоцерківський НАУ Інститут післядипломного навчання. Семінар «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності». Випускна робота: розроблення авторського дистанційного курсу на платформі Moodle з дисциплін Державний земельний кадастр та Управління якістю землевпорядних робіт. Свідоцтво СПК 00493712/088/20/21 від 27.11.2020 р.

Стажування за кордоном: NON-CONVENTIONAL AGRICULTURAL LAND USE: A WAY TO ACCELERATE ECOLOGIZATION AND CAPITALIZATION. SERIES “MANAGEMENT, ECONOMIC ENGINEERING IN AGRICULTURE AND RURAL DEVELOPMENT”  SCIENTIFIC COMMITTEE OF THE SECTION 7 - MANAGEMENT AND ECONOMICS OF RURAL AREAS. , Bucharest, JUNE 2021; Social and Economic Aspect of Education in Modern Societi Proceedings of the XIV International Scientific and Practical Conference (vol.1 Warsaw june 25, 2019). Варшава, 2019.

E-mail: oksana.kaminetska@btsau.edu.ua  

Google Академія: http://surl.li/adsfl

 

 

Викладає дисципліни: 
«Державний земельний кадастр», «Землевпорядне проектування», «Управління якістю землевпорядних робіт», «Організація використання земель»
Комарова Наталія Вікторівна
Вчене звання і науковий ступінь: 
Асистент кафедри, PhD з економіки
Напрям наукової діяльності: 
У 2020 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук (доктора філософії) за спеціальністю 051 – економіка, 05 – соціальні і поведінкові науки на тему «Інституціональне забезпечення збалансованого використання та охорони земель сільськогосподарського призначення». Високопрофесійний викладач. Упродовж 5 років викладає дисципліни «Управління земельними ресурсами» та «Організація та управління виробництвом у землеустрої», «Оцінка земель» студентам ОС «бакалавр» і «магістр», а також проводить наукову і  методичну роботу. Автор і співавтор близько 30 наукових, науково-методичних і навчально-методичних праць.
Сфера наукових інтересів: геодезія та землеустрій, оцінка земель, цифровий кадастр та землеустрій, економіка землевпорядкування, екологія землевпорядкування.
Досвід роботи та допоміжна діяльність: Член всеукраїнської громадської організації «Спілка землевпорядників України». Секретар методичної комісії агробіотехнологічного факультету Білоцерківського національного аграрного університету.
Підвищення кваліфікації: БНАУ інститут післядипломного навчання. Семінар «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності». Випускна робота: розроблення авторського дистанційного курсу на платформі Moodle з дисциплін Управління земельними ресурсами. Свідоцтво СПК 00493712/087/20/21 від 27.11.2020 р.
Учасник пролонгованого методико-психологічного семінару «Школа професійно-педагогічного зростання» для викладачів і наставників академічних груп Білоцерківського НАУ (2019-2020 та 2020-2021 н. р.).
Стажування за кордоном: 1.   XIV International Scienti–c and Practical Conference «Social and Economic Aspects of Education in Modern Society» June 25, 2019 Warsaw, Poland on the topic IMPROVEMENT OF ORGANIZATIONAL AND ECONOMIC APPROACHES FOR FORMING AGRICULTURAL LANDSCAPING; XXVI International Scienti–c and Practical Conference Social and Economic Aspects of Education in Modern Society February 25, 2021 Warsaw, Poland on the topic INSTITUTIONAL BASES FOR ECONOMIC AND ECONOMIC EFFICIENCY OF AGRICULTURAL LAND USE.
 
Google Академія: http://surl.li/adskx
 
Викладає дисципліни: 
«Управління земельними ресурсами», «Оцінка земель», «Економіко-математичні методи і моделі в землеустрої», «Цифровий землеустрій та кадастр»
Кузін Наталія Василівна
Вчене звання і науковий ступінь: 
Доктор економічних наук, професор
Напрям наукової діяльності: 
2005 р. – захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.08.01 – економіка природокористування та охорони навколишнього середовища на тему «Формування земельних відносин в ринкових умовах, їх еколого-економічна та соціальна ефективність»
2017 р. – захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.06 – економіка природокористування та охорони навколишнього середовища на тему «Еколого-економічний механізм реабілітації деградованих і малопродуктивних земель сільськогосподарського призначення»
Автор більше 100 фахових наукових та навчально-методичних праць
 
Освіта
Національний аграрний університет (нині – НУБіП) (м. Київ), спеціальність «Землевпорядкування та кадастр»
 
Сфера наукових інтересів
Економіка природокористування, раціональне використання та охорона земель, земельні відносини, землеустрій, земельний кадастр, сталий розвиток економіки, циркулярна економіка, розвиток територіальних громад 
 
Досвід роботи та допоміжна діяльність
Досвід адміністративно-організаційної, громадської, наукової та науково-педагогічної діяльності формувався на протязі 24 років
Член редакційної колегії науково-виробничого журналу «Землеустрій і кадастр» (2006-2007рр.)
Член НМК (заступник Голови) за напрямом «Геодезія, землевпорядкування та кадастр» при Міністерстві аграрної політики України (2007-2017 рр.)
Член НМК за напрямом «Геодезія, картографія та землевпорядкування» при Міністерстві освіти і науки України (2007-2015 рр.)
Член Громадської ради при Головному управлінні Держгеокадастру в Сумській області, 2014 – 2018 рр.;
Член науково-технічної ради при ДП «Сумський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» (2014-2016 рр.)
Член Колегії Головного управління Держгеокадастру в Сумській області, 2016 – 2018 рр.;
Член всеукраїнської громадської організації «Асоціації правників України» 
Член редакційної колегії науково-практичного журналу «Збалансоване природокористування»
Член академічної ради університету зі спеціальності 051 Економіка 
 
Підвищення кваліфікації
ASDE, International Sustainability Forum (2021 р.)
Інститут агроекології і природокористування НААН України (м. Київ) (2021 р.)
Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України «Дорада» (2021 р.)
 
Нагороди і почесні звання
Почесна Грамота Міністерства аграрної політики України, Почесний землевпорядник України
 
Ідентифікація
 
Викладає дисципліни: 
Управління земельними ресурсами, організація і управління виробництвом у землеустрої
Третяк Антон Миколайович
Вчене звання і науковий ступінь: 
Д-р екон. наук, професор, член-кореспондент НААН України, заслужений працівник сільського господарства України
Напрям наукової діяльності: 
1987 р. – кандидат наук  (спеціальність 06.01.13 – землеустрій)
1993 р.  –  старший  науковий співробітник
1995 р. – доктор економічних наук наук  (за спеціальністю економічні науки «Економіка землекористування»)
 
Сфера наукових інтересів: земельні відносини, землеустрій, земельний кадастр та оцінка земель, економіка землевпорядкування, охорона земель та екологія землевпорядкування.
 
Наукова діяльність:  У 1987 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: «Вопросы земельного кадастра и использование земель в Приднестровской зоне Винницкой области Украинской ССР» за спеціальністю 06.01.13 — землеустрій. У 1995 р. захистив докторську на тему: «Проблеми реформування земельних відносин в Карпатському регіоні України».
Автор та співавтор більше 650 наукових праць (зокрема 50 за 2019-2021 рр):
54 монографій, 9 брошур, 21 навчальних посібників, підручників, 44 авторських свідоцтв, 76 законодавчо та нормативно-правових (зокрема 8 законів України, 20 проектів Законів, 3 Указів Президента), 97 методичних та навчально-методичних розробок, 20 науково-дослідних розробок;
330 статей: з них  7  (Web Of Science), 198 у фахових виданнях, 85 у матеріалах конференцій, 40 в інших виданнях. h-index – 26 (всього), 16 (починаючи з 2016 року).
Є автором та співавтором 21 підручників та навчальних посібників, з яких 17 – з  ознакою вперше в Україні; Внесок Третяка А.М. в теоретичну розбудову земельної галузі України та землевпорядної науки:
1. Розроблено новітню інституціонально-поведінкову теорію розвитку землеустрою та землевпорядкування, зокрема, обґрунтовано тренд інституціонального розвитку землеустрою та землевпорядкування та наукову гіпотезу трактування землевпорядкування як соціально-економічної інституції.
2. Розроблено теоретичні засади землевпорядного процесу в Україні.
3. Розроблено теоретичні засади розвитку земельного устрою, сучасної системи землекористування та методології структуризації землекористування в Україні.
4. Розроблено теоретичні засади зонування земель за типами (підтипами) землекористування в замін чинних категорій земель.
5. Концептуальні засади розвитку відносин власності на землю, земельних відносин та земельного ринку в Україні на період до 2030 року.
Підготував 4 докторів й 17 кандидатів економічних наук та готує 1 доктора і 3 кандидатів економічних наук.
Досвід роботи та допоміжна діяльність: стаж: викладацької роботи більше 25  років, наукової (інженерно-технічної) роботи більше 38 років.
Стаж роботи за фахом - 48 років (в 1973 році закінчив землевпорядний факультет Львівського сільськогосподарського інституту):
  • З березня 2021 р. – Білоцерківський національний аграрний університет - професор кафедри управління земельними ресурсами та земельного кадастру
  • Жовтень 2020 – лютий 2021 р. – головний науковий співробітник Інституту агроекології НААН України
  • 2010-2020 рр. - Навчально-науковий інститут економіки та екології природокористування у складі Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Мінприроди України – директор, професор
  • 2008-2009 рр. – Державний комітет України із земельних ресурсів - перший заступник голови, заступник голови
  • 2001-2008 рр. – Національна академія аграрних наук України - віце-президент, академік-секретар відділення економіки та земельних відносин УААН;
  • 2000-2001 рр. - Інститут землеустрою УААН - заступник  директора з проектної і навчальної роботи ;
  • 1996-2000 рр. – Державний комітет України по земельних ресурсах України - перший заступник голови;
  • 1987-1996 рр. – головний інженер, директор Чернівецького філіалу Інституту землеустрою УААН;
  • 1973-1987 рр. – Муровано-Куриловецьке районне управління сільського господарства Вінницької області - старший, головний інженер-землевпорядник;
Основні віхи освітянської діяльності Третяка А.М.:
  • заснував кафедру управління земельними ресурсами (2000 р.) НУБіП;
  • очолював та розбудовував кафедру землевпорядного проектування (2001-2007 р) НУБіП;
  • працював у складі експертної ради з економічних наук за спеціальністю 08.00.06 Вищої Атестаційної комісії (ВАК) Міносвіти та науки України (2005-2010 р);
  • створив та очолював 10 років Навчально-науковий інститут економіки та екології природокористування у складі Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Мінприроди України;
  • створив кафедру екології та економіки землекористування (2010 р.);
  • розробив нові спеціалізації з підготовки магістрів за спеціалізаціями  «Землеустрій та адміністрування землекористування»,  «Землевпорядкування та екологізація землекористування», «Кадастровий реєстратор»;
  • розробив методичне забезпечення щодо підвищення кваліфікації спеціаліста та магістра за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій»;
  • відкрив в 2016 р. аспірантуру Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління із спеціалізації «економіка землевпоряднування та землекористування» за спеціальністю 051 «Економіка». Приймає активну участь формуванні науковців, зокрема:
  • 2009-2014 рр. робота у складі секції сільського господарства Комітету з державних премій України в галузі науки і техніки
  • 2009-2013 р.р.. робота у складі докторської спеціалізованої вченої ради у Національному університеті «Львівська політехніка»
  • 2009-2013 р.р., робота у складі докторської спеціалізованої вченої ради у Національному університеті біоресурсів і природокористування
  • 2014-2017 р.р. робота у складі докторської спеціалізованої вченої ради у Національному університеті біоресурсів і природокористування
  • 2018 р. по нині робота у складі докторської спеціалізованої вченої ради (Д 26.004.20)  у Національному університеті біоресурсів і природокористування
     Третяк А.М. вже більше 20 років є активним популяризатором наукових знань:
  • ініціатор заснування та головним редактором журналу «Землевпорядний вісник» (з 1997 р.);
  • ініціатор заснування та заступник головного редактора журналу «Землевпорядкування» (2001 р.);
  • 2010-2015 рр. – головний редактор журналу «Земельне право України»,
  • з 2011 р. –  член редакційної колегії журналу «Екологічні науки»;
  • з 2012 року заступник головного редактора журналу «Землеустрій, кадастр і моніторинг земель»,
  • головний редактор відновленого журналу «Землеустрій і кадастр» з 2018
Громадська діяльність Третяка А.М.:
Очолював в 1998-2010 роках Всеукраїнську громадську організацію Спілку землевпорядників України, 2011-2015 рр. – заступник голови, та з 2016 р  по нині – голова.
Окрім цього в 2009 року обраний головою ВГО «Товариство садівників і городників України», яку очолює і по нині.
 
ORCID ID: 0000-0002-1154-4797
 
Викладає дисципліни: 
Стандартизація та нормування у сфері землеустрою і охорони земель, державний контроль за використанням та охороною земель, законодавче забезпечення землевпорядкування, територіальне планування та збалансоване природокористування, просторова організація
Усенко Олег Петрович
Вчене звання і науковий ступінь: 
Асистент
Напрям наукової діяльності: 
У 2003 році закінчив Львівський Державний аграрний університет, де було присвоєно кваліфікацію інженера з землевпорядкування та кадастру.
З жовтня 2001 р. по листопад 2001 р. – директор Головного дочірнього підприємства Київського регіонального центру державного земельного кадастру, а з листопада 2001р. по квітень 2003 р.- директор Київського регіонального центру державного земельного кадастру.
Займав посаду начальника Білоцерківського районного відділу земельних ресурсів з жовтня 2003р. по лютий 2006 р.
У вересні 2008 р став начальником управління Держкомзему в Білоцерківському районі та займав посаду по серпень 2009 р.
З вересня 2014 р. по квітень 2016 р. асистент кафедри геодезії, землеустрою та кадастру Білоцерківського національного аграрного університету.
Серпень 2018 – січень 2021 року начальник управління регулювання земельних відносин Білоцерківської міської ради.
З січня 2021 р.  по даний час працює заступником міського голови м. Біла Церква.
 
Сфера наукових інтересів: геодезія та землеустрій, землевпорядкування та кадастр, оцінка земель.
 
 
Викладає дисципліни: 
Державний земельний кадастр, оцінка земель, основи містобудування та планування
Кочеригін Леонід Юрійович
Вчене звання і науковий ступінь: 
Кандидат педагогічних наук, асистент
Напрям наукової діяльності: 
У 2015 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика навчання (сільськогосподарські дисципліни) на тему: «Методика організації індивідуальної роботи зі спеціальних дисциплін майбутніх землевпорядників у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації». Високопрофесійний викладач-методист із загальним педагогічним стажем 28 років, з них науково-педагогічною діяльністю займається близько 10 років. Читає лекції, в основному, з інженерних дисциплін студентам ОС «бакалавр», а також проводить з ними наукову і методичну роботу. Автор і співавтор понад 50 наукових, науково-методичних і навчально-методичних праць. Є співавтором монографії «Організація індивідуальної роботи з дисциплін професійно-практичної підготовки студентів аграрних вищих закладів освіти» (2017 р.) та автором навчального посібника для студентів аграрних ВНЗ (коледжів і технікумів) «Фотограмметрія» (2019).
Сфера наукових інтересів: геодезія, фотограмметрія та землеустрій, землевпорядне проектування, раціональне використання та охорона земель, містобудування та планування територій, проектування доріг, індивідуалізація навчання та методика організації індивідуальної роботи з дисциплін професійно-практичної підготовки студентів аграрних вищих закладів освіти.
Досвід роботи та допоміжна діяльність: Член всеукраїнської громадської організації «Спілка землевпорядників України».
Підвищення кваліфікації: БНАУ інститут післядипломного навчання. Семінар «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності». Випускна робота: розроблення авторського дистанційного курсу на платформі Moodle з дисциплін «Раціональне використання та охорона земель», «Проектування доріг». Свідоцтво СПК 00493712/085/20/21 від 27.11.2020 р.
 
 
Викладає дисципліни: 
«Комп’ютерна графіка та картографічний дизайн», «Раціональне використання та охорона земель», «Проектування доріг», «Основи містобудування та планування» та «Математична обробка геодезичних вимірювань»
Комаров Дмитро Юрійович
Вчене звання і науковий ступінь: 
Асистент
Напрям наукової діяльності: 

Впродовж 4 років навчає практичним навичкам роботи у сфері геодезії, картографії, землевпорядкування, застосування ГІС технологій та безпілотних літальних апаратів, а також проводить наукову і  методичну роботу. Автор і співавтор близько 5 наукових, науково-методичних і навчально-методичних праць. Викладає такі дисципліни, як «Автоматизовані земельно-кадастрові системи», «ГІС і бази даних», «Інженерна інфраструктура територій» студентам ОС «Бакалавр».

Сфера наукових інтересів: геодезія та картографія, геоінформаційні системи, системи автоматизованого управління земельними ресурсами, економіка землевпорядкування, застосування квадрокоптерів у сфері землевпорядкування

Досвід роботи та допоміжна діяльність: Член всеукраїнської громадської організації «Спілка землевпорядників України».

Підвищення кваліфікації: БНАУ інститут післядипломного навчання. Семінар «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності». Випускна робота: розроблення авторського дистанційного курсу на платформі Moodle з дисципліни «Автоматизовані земельно-кадастрові системи». Свідоцтво СПК 00493712/086/20/21 від 27.11.2020 р.

Учасник пролонгованого методико-психологічного семінару «Школа професійно-педагогічного зростання» для викладачів і наставників академічних груп Білоцерківського НАУ (2019-2020 та 2020-2021 н. р.).

Стажування за кордоном: XIV International Scienti–c and Practical Conference «Social and Economic Aspects of Education in Modern Society»  June 25, 2019 Warsaw, Poland on the topic IMPROVEMENT OF ORGANIZATIONAL AND ECONOMIC APPROACHES FOR FORMING AGRICULTURAL LANDSCAPING;

XXVI International Scienti–c and Practical Conference Social and Economic Aspects of Education in Modern Society February 25, 2021 Warsaw, Poland on the topic INSTITUTIONAL BASES FOR ECONOMIC AND ECONOMIC EFFICIENCY OF AGRICULTURAL LAND USE.

E-mail:  dmytro.komarov@btsau.edu.ua

Google Академія: http://surl.li/adроpw 

 

Викладає дисципліни: 
«Автоматизовані земельно-кадастрові системи», «ГІС і бази даних», «Інженерна інфраструктура територій»
Грабовська Єва Ігорівна
Вчене звання і науковий ступінь: 
Лаборант
Напрям наукової діяльності: 

На кафедрі працює з 2021 р.

Коло обов’язків: організація та забезпечення  навчального процесу кафедри.

E-mail: evagrabovska@ukr.net

 

Заснування та розвиток кафедри 

Кафедра "Управління земельними ресурсами та земельного кадастру" входить до складу  агробіотехнологічного факультету Білоцерківського національного аграрного університету та здійснює підготовку фахівців за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій».

Як самостійна структурна одиниця Білоцерківського національного аграрного університету кафедра створена 3 липня 2017 року.

Кафедра є випускною і сформована з висококваліфікованих науково-педагогічних кадрів, які здійснюють підготовку фахівців із землеустрою.

На кафедрі працюють 7 викладачів, деякі з них є відомими фахівцями із землеустрою, земельного кадастру, економіки землекористування, земельного права, які мають значний практичний досвід виконання робіт із землеустрою.

Діяльність кафедри управління земельними ресурсами та земельного кадастру спрямована на удосконалення підготовки інженерів-землевпорядників залежно від потреб землевпорядного виробництва.