Профорієнтаційна діяльність на біолого-технологічному факультеті

Співробітники кафедри органічної та біологічної хімії продовжують профорієнтаційну роботу з учнями 11 класів. Зокрема, 3 жовтня доцент Поліщук В.М. та асистент Поліщук С.А. відвідали школи Голованіського району Кіровоградської області. Школярів проінформовано про структуру Білоцерківського НАУ, спеціальності за якими здійснюється підготовка, умови проживання в гуртожитках, переваги навчання у нашому закладі. Особлива увага приділена спеціальностям, які готують фахівців на біолого-технологічному факультеті («Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» та «Харчові технології та інженерія»), про їх важливість та значення висококваліфікованих фахівців сьогодення та майбутнього.

Для більш детального ознайомлення з навчальним закладом, біолого-технологічним факультетом викладачі рекомендували школярам відвідати сайт Білоцерківського НАУ. Звернуто увагу на вагові коефіцієнти до балів ЗНО та пріоритет ВНЗу. Також не без уваги залишилися й випускники професійно-технічного училища № 38 смт. Голованівськ.