Профорієнтаційна робота агробіотехнологічного факультету

У рамках проведення профорієнтаційної роботи 21–22 березня 2017 року агітбригада в складі декана агробіотехнологічного факультету кандидата с.-г. наук, доцента Хахули В.С., заступника декана з виховної роботи Крупи Н.М., доцентів кафедри технологій в рослинництві та захисту рослин Городецького О.С., Марченко А.Б. провела перший етап (інформаційний) спрямування випускників Кременецького лісотехнічного коледжу та Мирогощанського аграрного коледжу щодо обрання напрямку подальшого навчання. Студенти коледжів отримали інформацію щодо ліцензованого обсягу за спеціальностями (спеціалізаціями) відповідно до Переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України у Білоцерківському національному аграрному університеті. Також декан агробіотехнологічного факультету Хахула В.С. провів співбесіду з кожною групою випускників, де абітурієнти отримали максимум інформації щодо можливості продовження навчання у вищому навчальному закладі БНАУ, про обрання спеціальності та її зміст, статус на ринку праці, перспектив працевлаштування.

У процесі профорієнтації проведено бесіду з випускниками Мирогощанського аграрного коледжу спеціалізації  «Організація і технологія ведення фермерського господарства», «Виробництво і переробка продукції рослинництва», «Зелене будівництво і садово-паркове господарство», «Промислове квітництво».

У Кременецькому лісотехнічному коледжі проведено зустріч із випускниками за напрямами підготовки: «Експлуатація і ремонт обладнання лісового комплексу», «Землевпорядкування», «Зелене будівництво і садово-паркове господарство», «Лісове господарство».